Systemy nawadniające

Instalacja nawadniająca w ogrodzie wyręczy nas w podlewaniu roślin. Prosty system nawadniania można zainstalować nawet na małym trawniku, czy przydomowym ogrodzie. Dobry system nawadniania to efekt wysokiej technologii oraz wiedzy jakie dana roślina lub grupa roślin ma zapotrzebowanie na wodę.
Dla klientów indywidualnych w ogrodach przydomowych, w których znajduje się wiele różnych gatunków roślin instalacja takiego systemu wyręcza nas z często długotrwałej pracy związanej z podlewaniem oraz daje pewność, że dany typ roślin dostał odpowiednią dawkę wody w odpowiednim czasie.
Efekty widać od razu, ponieważ ogrody gdzie jest zainstalowany system nawadniania, są zadbane i widać, że każda grupa roślin rośnie prawidłowo.
Nasza firma zajmuje się projektowaniem systemów nawadniania od podstaw w nawiązaniu do warunków klimatycznych, układu terenu oraz roślinności jaka znajduje się w ogrodzie. Następnie zaopatrujemy klienta w cały sprzęt związany z systemem, a na koniec zajmujemy się montażem systemu.

Oferujemy systemy i sprzęt najlepszych światowych marek i mamy bardzo duże doświadczenie w różnego typu instalacjach.